Drohiczyn otworzył sezon. Pierwsze oficjalne kąpielisko w regionie już działa /WIDEO/
Żar leje się z nieba, synoptycy zapowiadają kolejne dni z rekordowo wysokimi temperaturami, a mieszkańcy regionu szukają sposobów na ochłodę. Nic więc dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się kąpieliska. Jako pierwsze w regionie oficjalnie rozpoczęło sezon kąpielisko nad Bugiem w Drohiczynie, gdzie już w pierwszą sobotę wakacji nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwali ratownicy.
Podlasie24 | 28.06.2026
Wczytywanie...




