Milejczyce przyciągają tłumy. Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza stało się miejscem modlitwy dla tysięcy wiernych
Minęło niewiele ponad tydzień od uroczystego ustanowienia Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza w Milejczycach, a to wyjątkowe miejsce już stało się jednym z najważniejszych ośrodków pielgrzymkowych na mapie diecezji drohiczyńskiej. Do niewielkiej miejscowości każdego dnia przybywają wierni z różnych stron Podlasia i Polski, aby modlić się przed wizerunkiem Najświętszego Serca Pana Jezusa Dobrego Pasterza, zawierzać Mu swoje sprawy, prosić o potrzebne łaski i dziękować za otrzymane dobro.
Podlasie24 | 23.06.2026
Wczytywanie...




