Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach
Sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i gra fair play towarzyszyły zawodnikom rozegranego w piątek X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach. W przyjacielskiej atmosferze w szranki stanęło 10 drużyn. Zwycięzcy z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach nadkomisarza Michała Chmurkowskiego oraz Burmistrza Miasta Siemiatycze Piotra Siniakowicza otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy.
Komenda Policji Siemiatycze | 22.06.2026
Wczytywanie...




