Awaria zasilania w szpitalu w Siemiatyczach opanowana. Pacjenci byli bezpieczni przez cały czas
Po poniedziałkowej awarii zasilania w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach placówka wróciła do normalnego funkcjonowania. Dzięki sprawnej współpracy strażaków Państwowej Straży Pożarnej, druhów Ochotniczych Straży Pożarnych, personelu medycznego oraz służb technicznych przez cały czas zdarzenia zapewnione było bezpieczeństwo pacjentów. Nikt nie został poszkodowany.
Podlasie24 | 23.06.2026
Wczytywanie...




