Radosław Kondraciuk ponownie dyrektorem siemiatyckiej „Jedynki”
Burmistrz Miasta Siemiatycze zatwierdził wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Siemiatyczach. Jak wynika z zarządzenia burmistrza Piotra Siniakowicza, funkcję tę nadal pełnić będzie dotychczasowy dyrektor – Radosław Kondraciuk.
Podlasie24 | 23.06.2026
Wczytywanie...




