Uczniowie siemiatyckiego LO z zadowoleniem mówią o kończącym się roku szkolnym /AUDIO/
Ostatni piątek czerwca – dzieci i młodzież odbierają świadectwa szkolne, a przed nimi dwa miesiące wakacji. Najlepsi uczniowie nagradzani są dyplomami, listami gratulacyjnymi i nagrodami. To docenienie ich starań, nauki, frekwencji oraz zaangażowania w życie szkoły. Już o poranku świadectwa odebrali uczniowie LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach.
Podlasie24 | 26.06.2026
Wczytywanie...




