Nadbużańska Noc Świętojańska w Drohiczynie. Sielski początek lata nad Bugiem
Muzyka, tradycja, wspólna zabawa i wyjątkowa atmosfera najkrótszej nocy w roku – tak mieszkańcy gminy Drohiczyn, goście i turyści powitali lato podczas Nadbużańskiej Nocy Świętojańskiej w Drohiczynie. Wydarzenie, organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, po raz kolejny przyciągnęło tłumy uczestników, którzy chętnie korzystali ze wszystkich atrakcji przygotowanych na ten wyjątkowy wieczór.
Podlasie24 | 22.06.2026
Wczytywanie...




